Beylikdüzü Playstation Kirala

İstanbul Beylikdüzü’nde Playstation Kiralama hizmeti nasıl veriliyor? Playstation kiralama nasıl oluyor ? Playstation 4 Kiralama ile Playstation 3 Kiralamada fiyat farkı varmıdır ? Playstation kiralama fiyatları nedir ? Ps4 günlük kiralama ile haftalık kiralama arasında fiyat farkı var mıdır ? Bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

PSkirala.com olarak Beylikdüzü semtinde Playstation kiralama hizmeti veriyoruz. İstanbul’un bütün semtlerine playstation kiralama hizmeti sunmaktayız fakat şirket merkezimiz Beylikdüzü’nde olduğu için Beylikdüzü çevresine çok hızlı teslimat yapabilmekteyiz. Playstation kiralama hizmetinde herhangi bir zorluk yoktur. Tek yapmanız gereken 0552 654 70 44 numaralı telefonumuzu arayarak rezervasyon yaptırmanızdır. Playstation cihazını Servis aracımız kapınıza kadar teslim etmektedir. Playstation cihazıyla birlikte günce oyunlar da yüklü olarak gelmektedir. Örneğin bir PS4 kiraladığınızda cihazda yüklü şekilde FIFA20, GTA5, NBA2k veya PES20, GTA5, NFS oyunları hazır olarak gelir. Tabi bu oyunlar her yıl güncel olarak yenilenir. Örneğin 2020 yılında FIFA20 iken 2021 yılında FIFA21’i isteyebilirsiniz. Veya PES20 2020 yılında oynarken 2021 yılında PES21 ‘i deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca her Playstation cihazının yanında iki adet orijinal kol da teslim edilir. Pskirala.com olarak Playstation kiralama fiyatlarını mümkün olan makul rakamlarda tutmaya çalışıyoruz. Haftalık ve aylık kampanyalarla sizlere en uygun fiyatlı playstation kiralama hizmeti sunuyoruz. Pskirala.com olarak sürekli çalıştığımız müşterilerimize özel fiyat da planlıyoruz.

Playstation kiralarken dikkat etmeniz gereken bir husus da şudur: Kiraladığınız cihazın kırık diye tabir edilen crackli cihaz olmamasına özen gösterin. Çünkü bu tarz cihazlarda oyun sayısı yüksektir fakat oyunlarda ilerleyemezsiniz ve sürekli cihazın kapanmasından dolayı oyun zevkiniz hep yarım kalır.

Playstation kiralamalarında kapora adı altında ekstra ücret hiç bir zaman talep etmiyoruz. Playstation teslimat tunağı ile cihazınızı hiç bir zorluk çıkarmadan teslim ediyoruz.

Siz de orijinal kollar, orijinal yüklü oyunlar ile ps4 keyfini yaşamak istiyorsanız bize ulaşınız. Kapınıza kadar playstation 4 kiralama hizmetinde doğru adrestesiniz.

Pskirala.com

0212 853 47 87

Add Comment

Call Now ButtonARA GELSİN
× ŞİMDİ KİRALA